pátek 25. srpna 2017

Integrace muslimů v EvropěTomáš Krystlík

Německá Bertelsmannova nadace nechala zjistit, nakolik muslimské obyvatelstvo Německa, Francie, Velké Británie, Rakouska a Švýcarska sounáleží s novou domovskou zemí, tedy nakolik se cítí v novém domově spokojeno. Do průzkumu byli zahrnuti jen muslimové, kteří přišli do Evropy před rokem 2010 a jejich potomci, aby výsledky nebyly zkresleny dosud ještě nevyhraněnými představami později příchozích. Také kvůli tomu, že nadace chtěla zjistit, zda existuje rozdíl v postojích mezi první a druhou generací přistěhovalců.

Podle průzkumu sounáleží s Německem 96 % místních muslimů z první generace a i 96 % muslimů v Německu již narozených. Ve Francii činí sounáležitost s novým státem u první generace 99 % a u další 92 %, průměr je stejný jako v Německu: 96 %. Ve Velké Británii je to 87 %, v druhé generaci 90 % a průměr je 89 %, ve Švýcarsku a Rakousku se průměrná hodnota pohybuje kolem 94 %. Naprostá většina z nich je tedy v nových domovech spokojena. S novou domovskou zemí ve všech zkoumaných státech nejen „sounáleží“, nýbrž „velmi sounáleží“ v průměru 59 % všech muslimů. Současně však neztrácejí sounáležitost se svými původními domovskými zeměmi – u muslimů v Německu a ve Švýcarsku ji cítí tři čtvrtiny z nich, ve Francii 84 % a ve Velké Británii 68 %.

Integrace muslimů na trhu práce ze všech sledovaných zemí je nejlepší v Německu. I míra jejich nezaměstnanosti – ovlivněná u vdaných žen muslimskými rodinnými tradicemi, žena zůstává v domácnosti – nevybočuje nijak nápadně z míry nezaměstnanosti v jednotlivých spolkových zemích. 40 % z německých muslimů označuje sama sebe za přísně zbožné.

84 % v Německu již narozených muslimů udalo, že ve svém volném čase se převážně stýká s nemuslimy a téměř dvě třetiny německých muslimů první i druhé generace odpovědělo, že v okruhu jejich přátel jsou muslimové v menšině. Pro kontrast se zjišťoval postoj rodilých Němců: 19 % z nich by si nepřálo mít za souseda muslima. Podle ankety má každý druhý muslim německou státní příslušnost.

Průzkum Bertelsmannovy nadace ukázal, že integrace muslimských přistěhovalců v nové domovské zemi – osvojení jazyka, dosažené vzdělání v nové zemi, zařazení se do pracovního procesu – závisí především na rámcových podmínkách v nové domovské zemi, ke kterým se řadí hlavně předpoklady jejich přístupu k trhu práce a vzdělávací politika státu, obé podporující jejich šance se vyrovnat místnímu obyvatelstvu nezávisle na podpoře své vlastní rodiny a komunity. To nepřímo potvrzují též výsledky průzkumu ve Francii, kde sounáležitost muslimů z druhé generace s novým domovem je nižší než u první generace. Byť většina z nich v první generaci přišla z frankofonních zemí severní Afriky, takže u nich odpadlo osvojení si jazyka – od počátku znali francouzsky bez přízvuku. Francouzský stát tedy zřejmě něco zanedbal. Opačný, v tomto směru příznivý trend lze odvodit z odpovědí druhé generace britských muslimů.


51 komentářů:

 1. To jsou pouze statistické údaje a je nutno uvážit, že ne každý z dotazovaných řekne opravdu to, co si skutečně myslí.

  Za 30 let svého pobytu v Rakousku jsem potkal pouze 3 (tři) normální, vzdělané a německy dobře hovořící Turky. Zpravidla jsou to bezohlední a namyšlení primitivové, se kterými se nelze ani kloudně domluvit.

  OdpovědětVymazat
 2. Nový Nemci. Tí, ktorých viaže z nemeckom krv a pôda budú za 500 rokov v menšine a nakoniec zaniknú, pretože „mišlingov“ stále pribúda a pravdomédia Nemcov stále bijú za ich „zlú“ minulosť.

  OdpovědětVymazat
 3. Zdá se, že integrace přistěhovalců je opravdu skvělá. Není divu, že lidé jsou vyděšeni.

  Teroristický útok v Bruselu: Muž napadl nožem hlídku, křičel Alláhu Akbar

  Aktualizováno 23:15 25. srpna 2017, 22:06  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak už řekl Churchill - věřím jen v tu statistiku, kterou si sám zfalšuji. Statistiky, které uvádíte vy, jsou úplně k ničemu, když je srovnáte s průzkumy veřejného mínění, v nichž jsou muslimové dotazováni na přednost práva šaría před občanskými zákony té které země. Pak Vám z toho vyleze akorát oxymoron, že se muslimové v dané zemi cítí dobře, ale zavedli by v ní právo šaría.
   Realita je taková, že v Evropě je opravdu hodně muslimů nerigidních, kteří dávají přednost západním hodnotám a svou víru berou jako soukromou záležitost. Mnohem více je však těch, kteří (byť dnes vypadají loajálně) by v zásadním občanském konfliktu mnohem pravděpodobněji dali přednost džihád provolávajícímu muezzinovi před ochranou západních svobod. A nakonec je tu cca 10 - 20% těch, kteří západní společnost totálně nenávidí a buď terorizují už dnes, nebo čekají na jinou příležitost. Na rozdíl od křesťanství, které se od augustinovského fundamentalismu dopracovalo k erasmiánské toleranci, se islám vyvíjí naprosto opačným směrem, tj. k fundamentalismu salafistickému, wahhábistickému nebo mahdistickému. Historie, magistra vitae, nás dostatečně poučila o tom, jak se společností dokáža zamávat 10 - 20% ke všemu odhodlaných fanatiků - příkladem za všechny může být bolševická revoluce v Rusku, kde de facto hrstka dobře organizovaných gangsterů dokázala v poměrně krátké době zblbnout a zotročit dvou set milionový národ.

   Vymazat
  2. > Jak uz rekl Churchill....< ???

   Clovece vy taky skocite na kdejakej spek nebo co vam jedna pani povidala.

   "The only statistics you can trust are those you falsified yourself"
   January 2, 2008 in things not to trust, Things that changed
   That’s a German “proverb” [“Traue keiner Statistik, die du nicht selber gefälscht hast.”] attributed to Winston Churchill, though it is in fact Nazi propaganda trying to discredit the statesman, which also explains that there is not just one “normalized” English form of the original but about 100 different versions translated from German to English. Winston Churchill didn’t even say “Lies, damned lies and statistics“, which is also often attributed to him.

   Vymazat
  3. Děkuji za informaci. Myslím, že z hlediska mého příspěvku je to zcela jedno, zda to řekl Churchill nebo se jedná o nacistickou propagandu. A když už jste mě tak hezky upozornil, tak určitě budete vědět, jak lze dokázat, že někdo něco NEŘEKL. Vy jste asi celý život u toho Churchilla seděl a zapisoval úplně všechno, co kdy pověděl.

   Vymazat
 4. Na Hloupou otazku, dostanete Hloupou odpoved! Je naprosto pochopitelne ze Muslimove odpovidaji pozitivne na tyto otazky. Podobny Vyzkum udelali v Anglii (ICM)a vysledky byly pomerne stejne, ale také to zahájilo debatu o spolehlivosti těchto průzkumů protoze>>>>>>>>>
  Průzkum sice ukázal, že většina respondentů má ráda bydlení v Británii, 88% uvedlo, že to je dobré místo pro muslimy a 86% maji silný pocit sounáležitosti v zemi.

  Průzkum ale ukazal že pod povrchem se skrývají extrémnější pohledy.

  Vysoké úrovně nesouhlasu k liberálním hodnotám ,“ rovnost pohlaví, homosexuality a svobody projevu," uvedla síť (British network Channel 4) ve svém prohlášení. "A také odhaluje významné rozdíly v postojích k násilí a terorismu."
  Mezi výsledky průzkumu 52% respondentů uvedlo, že Homosexualita by měla být nezákonna, 47% říkají, že homosexuálové by neměli pracovat jako učitelé. Pokud jde o práva žen, 39% souhlasilo s tvrzením, že "manželky by měly vždy poslouchat své manžely".

  Pouze 33% uvedla, že by prozradili policii, kdo se angažuje v podpoře ISIS terorismu v Sýrii. 66% nema namitky se účastnit násilí proti těm, kteří se vysmívají proroku Mohamedovi. Téměř čtvrtina respondentů uvedla, že preferují nahrazení Britského právního systému Islámským právem.
  Tak ze pane Krystlik, kdyz chcete vedet jak se Muslimove integrovali, je treba klast jine otazky!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Muslimové se neintegrovali a integrovat se nehodlají. Proto je třeba se jich zbavit. Nějaké průzkumy o jejich smýšlení nemají cenu a stojí jen peníze.

   Vymazat
 5. Většina migrantů v Německu je bez práce. Stát hromadně školí
  15. srpna 2017 18:33

  Optimistické vyhlídky na záchranu vymírající německé populace díky přijímání migrantů kazí fakt, že se je nedaří integrovat v takovém měřítku, jak se předpokládalo. Práci získalo pouhých devět procent migrantů, kteří do Německa přišli od roku 2015.

  Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/migranti-prave-nemecko-zamestnanost-dsd-/eko-zahranicni.aspx?c=A170815_145406_eko-zahranicni_are

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Afričany a Araby se nepodaří nikdy integrovat. Vždyť se to v Česku po desetiletí nepodařilo ani u cikánů a v záp. Evropě u (např. tureckých) gastarbeiterů.

   Vymazat
  2. Důvody, proč se nepodařila integrace u cz-cikánů, nemají co dělat s integrací nynějších migrantů. Mimochodem v BRD jsou cikáni integrováni.

   Že Turci neintegrují, má své příčiny v tr-zákonech.

   Vymazat
  3. Ani zde v Rakousku nejsou s cikány nějaké větší problémy.

   Zdejší Turky přece nikdo nenutí získat občanství a oželet jejich turecké. Za tu dobu by se ale již mohli naučit alespoň německy. Jenže v 1. generaci gastarbeiterů se jedná zpravidla o hloupou chátru (mnohdy analfabety), která měla neskutečné problémy již doma v Turecku. Jejich potomci také nejsou nějací myslitelé, nanejvýš se tak (s bídou) něčím vyučili.

   Vymazat
  4. Namyšlené turecké hlupáky, stejně jako po městě se povalující zevlující Afričany a Araby nemohu již ani vidět. Nejsem sám, kdo má téhle pakáže již plné zuby.

   Vymazat
  5. ad: T.Krystlik 12:26
   “Mimochodem v BRD jsou cikáni integrováni”. Opravdu? Ze by jsme se zeptali Nemcu?

   http://www.dw.com/de/streit-um-roma-haus-in-duisburg/a-17046412

   Německo, Duisburg 26.08.2013
   Od vstupu Rumunska a Bulharska do EU v roce 2007 přichází z těchto zemí do Německa stále větší počet chudých Romů. Město Duisburg se snaží s nimi vypořádat a obyvatelé jsou naštvaní.

   Z polovice okousane kukuřičné klasy, plastové nádoby a lahve leží všude kolem komplexu budov v okrese Duisburg Rheinhausen. Místo smrdi moči a plísňi. Dobře krmená krysa prave prebehla.

   Mezi odpadky a kaluží, chlapci hrají fotbal. Starší ženy a mlade dívky sledují věci z balkonů, plné prádla,odpadků a satelitních anten. Kabely visí ze strany budovy. Obyvatelé kradou elektřinu z věže ve dvoře. Rolf Karling, Karin Jäger / DW, 26.08.2013

   "Nechoďte příliš blízko ke zdi," rika, když procházíme kolem domu. "Mohli byste být zasaženi létajícím předmětem, jako šálek kávy nebo špinavou plenkou. Cigani jsou zvyklí vyhodt odpad z okna." Zde byla uzavřena ocelová továrna Krupp, a to donutilo původní obyvatele, aby se přestěhovali, v současné době zde žije asi 7 000 až 8 000 Romů, Ale nikdo nevi prene kolik.
   Pokud nestaci, tak co dalsi priklad INTEGRACE>
   http://www.dw.com/de/roma-zieht-es-nach-deutschland/a-16256547
   Cigani nemohou pracovat v Německu kvůli omezením východoevropských občanů EU. Co jim zůstává, jsou práce jako levní dělníci za tři eurá za hodinu nebo cesta k zločinu. Mnoho dětí nechodí do školy, jen málo má zdravotní pojištění a protože mají málo peněz, žijí v opuštěných domech, vysvětluje prezident BAMF Manfred Schmidt z Deutsche Welle.
   Co na to mistni NEMCI?
   Nemáme žádné právní prostředky, "řekl místní rezident Hans-Wilhelm Halle. Halleova manželka, Helga, už není schopna vydržet hluk, špínu a pravidelné poruchy. "Používají přední zahradu jako záchod a v noci je to plne potkanů, běžícich kolem," řekla. Po celé měsíce neopustila dům večer. Halles uvedli, že se již plánovali přestěhovat, přestože dům měl být domovem pro odchod do důchodu.
   Cigani nejsou politicky pronasledováni, aby jejich situace spadala pod ustanovení Ženevské úmluvy o uprchlících nebo německého zákona o pobytu. Míra uznání pro takové žádosti o azyl je tedy pouze 0,1 procenta.

   Prelozil jsem jen malou cast, Uvedeny link je v Nemcine. Myslim ze vas pojem "ROMA integrace v BDR" je jiny nez tech kteri tam aktualne ziji!

   Vymazat
  6. Ad 1:01:

   Řeč byla o vlastních německých cikánech, ne o těch z BG a RO.

   Vymazat
  7. tkrystlik 10:062. září 2017 20:35

   Pripominam o Cem byla rec tkrystlik@yahoo.de29. srpna 2017 12:26:
   "Důvody, proč se nepodařila integrace u cz-cikánů, nemají co dělat s integrací nynějších migrantů".

   Cigani, lepe receno SINTI, zili v Nemecku od 15 stoleti, jejich jazyk a kultura byla SINTI. Kdyby se ti neintegrovali, tak uz nikdo!

   Ostatne se muzeme podivat jak takova integrace "Nemecky styl" vypada:
   https://youtu.be/-N9jX2OLsfQ

   Vymazat
  8. Pro anonyma 13:33

   Tech zdroju o integraci Romu v Nemecku je vice (na pr. zde: http://www.dw.com/en/more-and-more-roma-moving-to-germany/a-16256679).

   Nesmite si vybirat ty zdroje ktere se hodi vam v argumentaci proti Krystlikovi.
   Nevim opravdu co tim sledujete dokazovat Krystlikovi neustale, ze nema pravdu. Nejste jeden z tech co urazeji v Parlamentnich listech?

   Vymazat
  9. ad 2:00
   Odhadnul jste to spravne, tech zdroju je spousta, ale jak pisete "Nesmite si vybirat ty zdroje ktere se hodi vam" to ma malou chybu. Slovo "nesmite" bych nepouzil, neb mame svobodu slova ktera nezakazuje nazory.. A to co jste napsal by take platilo pro T.Krystlika ze ano?
   Ja jenom poukazuji na to ze existuji jine nazory na vec, ktere nemusi zrovna podporovat nazor pana Krystlika. To neni urazlive neb pouze cituji nazory jinych novinaru/medii a to ma daleko k vulgarnim debatam Krystlikovych clanku v Parlamentnich Listech. Dekuji za pochopeni!

   Vymazat
  10. Pro anonyma z 2.09.2:00

   Asi jste si neuvedomil ze Vas link alternativniho zdroje "(na pr. zde: http://www.dw.com/en/more-and-more-roma-moving-to-germany/a-16256679)...................."

   ....je stejny ktery jsem citoval v Nemcine @ 1:01 http://www.dw.com/de/roma-zieht-es-nach-deutschland/a-16256547

   Vymazat
  11. V tom pripade jste tomu odkazu v Nemcine moc neporozumnel, jinak byste nenapsal tu blbost na kterou jsem reagoval.

   Vymazat
  12. Pro Anonymní6. září 2017 8:226. září 2017 9:46

   Soudruhu, reagoval jste na clanek v Nemcine, stejnym clankem v Angline. Stejna website, jiny jazyk.

   Tak ze jste reagoval na vlastni BLBOST, ze ano?
   Zrejme jste "Hadavka " znaly jako Kapisto! Vubec se nedivim!

   Vymazat
  13. Hadavka??

   No pokud vas tady sleduju, tak jste to vy ktery neustale musi Krystlikovi odporovat. Nevim jak vy nazyvate takoveho cloveka ktery musi stale dokazovat ze on ma pravdu a ten druhy ji nema, ale v mem a vseobecnem slovniku se takove lidi povazuji za hadave.

   Vymazat
  14. Mate pravdu.
   At Krystlik uverejni clanek o cemkoliv tak tenhle anonym musi vzdy tomu Krystlikovi oponovat, je to jakasi nemoc zvana komplex.

   Vymazat
  15. Ad: 19.24 a 22:32 . Stejný názor, jiný čas12. září 2017 3:05

   FYI:
   Článek je z Deutsche Welle, a vychází ve 30 jazykách. Ten člověk ho sem hodil v Němčině, zřekmě pro Krystlíka, Vy mu odporujete stejným článkem v Angličtine. Zamyslete se trošku!
   Sent from my iPad

   Vymazat
 6. Ha,Ha,Ha, integrace ciganu v BDR2. září 2017 22:03

  Integraci ciganu v Nemecku zacal Hitler, po valce uz byli vsichni integrovani jako popel v kominu.

  OdpovědětVymazat
 7. Islám podle Merkelové k Německu patří. Mentalni pripad komunisticke svazacky NDR. Jestli pak Krystlik souhlasi?

  http://jdem.cz/deaa83

  OdpovědětVymazat
 8. Tak že stejný článek v jiné řeči ! A pak že to vůbec někdo čte?

  OdpovědětVymazat
 9. Integraci muslimů viz. Nekorektní mapa: Jak vypadá zločinnost imigrantů v Německu - více

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Angela by se mela prejmenovat na "Devila"

   Vymazat
 10. Frau Merkel, Vysvetlite integraci znasilnene 16tilete holce?17. září 2017 19:17

  Dva muži znásilnili u Mnichova 16letou dívku, třetího vyrušil kolemjdoucí
  17. září 2017 17:54

  V německém městě Höhenkirchen-Siegertsbrunn zhruba dvacet kilometrů od Mnichova napadli v pátek večer dva muži 16letou dívku a znásilnili ji. Třetímu muži v tom zabránil náhodný kolemjdoucí. Dívka skončila v nemocnici na ošetření. Pachatelé byli zatčeni, Afghansti privandrovalci!!!

  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/znasilneni-hohenkirchen-siegertsbrunn-fcq-/zahranicni.aspx?c=A170917_170037_zahranicni_mok

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona ji to Merkelova vysvetli, tak ze holka bude nakonec rada ze prispela k integraci Afghancu!

   Vymazat
  2. Gruppenvergewaltigung – Die eingewanderte Barbarei

   https://www.journalistenwatch.com/2017/09/15/gruppenvergewaltigung-die-eingewanderte-barbarei/

   Vymazat
 11. Osobně znám 2 Rakušany, kteří se oženili s cizinkami. Helmut s Thajkou a Günther s Kubánkou. Oba mi vyprávěli o velké fin. zátěži a nepředstavitelných potížích ze strany rak. úřadů. Asi si měli sehnat muslimské nevěsty.

  OdpovědětVymazat
 12. Necitujte mi zde linky k websites placeným z Moskvy. Obtěžujte se laskavě s www.bka.de/DE/AktuelleInformationen/StatistikenLagebilder/Lagebilder/KriminalitaetImKontextVonZuwanderung/KriminalitaetImKontextVonZuwanderung_node.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 'www.journalistenwatch.com' (Jena) je placena z Moskvy?

   Vymazat
  2. Zajisté, je to rozlišitelné podle článků. Stejně jako je v Německu z Moskvy financována AfD.

   Vymazat
  3. Ti, které Moskva neplatí, píší o invazistech zpravidla pozitivně.

   Vymazat
  4. Moskva si nezjednává svými hlásnými webovými troubami přízeň k Ruské federaci, nýbrž nenávist v cílových zemích proti EU. Píše pozitivně o migrantech doufajíc, že čtenář si ztotožní jejich pozitivní přístup k migrantům s postojem EU.

   Vymazat
  5. EU si dost lidí proti sobě popudila sama. Však drahý a blbostma se zabývající moloch je od samého počátku úplně k ničemu.

   Bylo např. zde v Rakousku tak nutné, okamžitě měnit (v mlze a za sněhu dobře viditelné) žluté silniční značení za bílé? Nesmyslem jsou také (až na pár výjimek) stejně vypadající SPZ vozidel, neb výrazně ztěžují identifikaci.

   Kterému idiotovi v EU např. vadily české názvy jakési pomazánky a dělnické kořalky? Ať si doma Češi mažou na chleba a lijí do hlavy co chtějí!

   Při oslavovaném rušení hraničních kontrol zřejmě nikoho nenapadlo, že se tím vlastně nahrává zločincům hlavně z Východu. Bandy všelijakého xindlu (zloději, lupiči, prostitutky ... žebráci) podnikají tak do záp. zemí úspěšné nájezdy a mohou se tady pak docela nerušeně pohybovat.

   Dnes vidíme, kam se to pod vedením EU domydlilo. Snad kromě kávy se tady v Rak. vše zdražilo a obchody jsou přeplněné čínským šuntem. Proti nabízenému masu "halal" či "košer" si nedovolí špitnout ani zdejší ochránci zvířat.

   Do záp. zemí se hrne záplava bezcenných migrantů, nevzdělaných to tvorů cizí kultury, nepřátelského náboženství a odporných středověkých zvyků. Tito "zlatí hoši" (Martin Schulz), zpravidla dezertéři, si zde dělají co chtějí, neustále porušují zákony, ale polit. elity i různí "dobroserové" je ovšem stále omlouvají. Všechna "kurevstva" těchto ničemů (obohatitelů EU) byla dřív úspěšně zatajována nebo alespoň překrucována.

   Vymazat
 13. BKA vertuscht Straftaten von 600.000 Flüchtlingen!

  Seit der Flüchtlingskrise wird der Bevölkerung eingetrichtert, dass »Zuwanderer nicht krimineller als Deutsche sind«, wie beispielsweise die Zeit titelte. Alle Belege dieser Behauptungen werden stets mit Erkenntnissen der betreffenden BKA-Studie begründet. Doch blickt man hinter diese Studie, recherchiert die Zusammenstellung und die vorsätzliche Nichtberücksichtigung von Flüchtlingsgruppen, offenbart sich eine gigantische Statistikmanipulation.

  OdpovědětVymazat
 14. Federal Police crime statistics 2016 , produced: 21.Juli. 2017.Herr über die Statistik: Holger Münch, Präsident des Bundeskriminalamtes
  *rape by sudden attack (group of offenders) (sect. 177 (2) no. 2 PC) non-Germans 67.8 %
  **Total recorded Criminal Cases 6,372,526, non-Germans 953,744 40.4 %
  Noviny a Media meli pockat do konce roku kdyz napsali tuhle hloupost >>”Statistika ukazuje Incidenty všech těchto migrantů klesly od ledna do července 2016 o 36 procent!!! V roce 2015 však existuje číslo: V loňském roce bylo v Německu zaznamenáno přibližně 6,3 milionu trestných činů“. Nejak se tech 36% vyparilo!!!
  http://www.dw.com/de/kriminelle-fl%C3%BCchtlinge-gefahr-%C3%BCbersch%C3%A4tzt/a-36662766

  OdpovědětVymazat
 15. BKA
  67.8 % hromadných znásilněni bylo spáchano cizinci!!!
  40.4% všech kriminálnich přestupků jsou zase cizinci!!!
  Nevypadá to růžove, a ani jako Putinova propaganda!

  "offenbart sich eine gigantische Statistikmanipulation"??

  OdpovědětVymazat
 16. Moskva si holt se svojí propagandou nedá pokoj.
  https://www.youtube.com/watch?v=bPtC0OydCGw&app=desktop

  OdpovědětVymazat
 17. Jo, ta integrace jde cim dal tim lepe! http://zpravy.idnes.cz/italie-sexualni-utoky-rim-znasilneni-d81-/zahranicni.aspx?c=A170919_101815_zahranicni_aha

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Italská mafie údajně asi 150 Afričanů postřílela.

   Vymazat
  2. Arabští a afričtí přivandrovalci si zde dělají, co chtějí a nikdo jim v tom nebrání. Samozřejmě, že se to v zemích jejich původu již dávno ví. Mají nás za kejvaly a zbabělce, vědí, že nejsme ozbrojeni.

   Vymazat
 18. Frau Merkel vyhraje volby ale......23. září 2017 8:17

  debata o imigrantech byla "Tabu".
  Expert: Platila nepsaná dohoda. Merkelová i Schulz se vyhýbali tématu uprchlíků

  Zdroj: https://www.lidovky.cz/kampan-nemecke-spd-jako-beh-proti-zdi-rika-expert-f6c-/zpravy-svet.aspx?c=A170922_154755_ln_zahranici_mha

  OdpovědětVymazat
 19. Národní škola v Salzburg-Gnigl zažila v noci útok vandalů. Zařízení a vybavení je tak zdevastované, že školáci dnes museli zůstat doma. Kopak asi mohl mít zájem na něčem takovém?
  http://www.salzburg24.at/volksschule-in-gnigl-verwuestet/5102851

  OdpovědětVymazat
 20. http://www.vol.at/einbrecher-verwuesteten-volksschule-in-der-stadt-salzburg/apa-1438485714

  OdpovědětVymazat
 21. Jak známo, muslimové jsou totálně neintegrovatelní.

  OdpovědětVymazat