čtvrtek 8. června 2017

Lživá tvrzení je nutno uvádět na pravou míruTomáš Krystlík

V článku pana Oldřicha Rambouska (www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Oldrich-Rambousek-Belobradek-s-Hermanem-verejne-lzou-491038) je hned několik závažných nepravd.

„Bělobrádek s Hermanem… tvrdí, že sudetští Němci byli vyhnáni na základě své národnosti a vyhlašují, že se toto nesmí již nikdy opakovat. Lži, lži, a jen lži.“ Jak to bylo ve skutečnosti? Z ČSR byli vyháněni pouze podle své národnosti, dokonce i židé sotva přišedší z německých koncentráků, pokud nebyli s to prokázat, že tam byli za odboj proti okupantům, že v nich nebyli zavřeni pouze kvůli své rase.

„Odsun Němců z Československa a Polska se konal na základě jasné dohody vítězných mocností o poválečném uspořádání Evropy. Tedy na základě direktivy vydané společně USA, GB, SSSR. Benešovy dekrety přesně navazovaly na tuto direktivu a nikterak ji nepřekročily.“ Jaká je skutečnost? Žádná dohoda velmocí neexistuje jen Protokol z jednání Konference v Berlíně (postupimské konference) a Zpráva o třístranné konferenci v Berlíně (o postupimské konferenci), kde se shodně praví: „Tři vlády prozkoumaly tuto otázku ze všech hledisek a uznávají, že se má do Německa uskutečnit transfer německého obyvatelstva nebo jeho složek, které zůstávají v Polsku, Československu a Maďarsku.“ Všimněte si, že spojenci Československu v Postupimi transfer nevnutili, nenařídili, ani neschválili nebo nepotvrdili, protože ani zpráva, ani protokol postupimské konference neobsahují nikde v souvislosti s transferem Němců termíny „rozhodli jsme“ nebo „usnesli jsme se“, „schvalujeme“, „potvrzujeme oprávněnost transferu“, nýbrž pouze, že „vlády uznávají, že se do Německa má uskutečnit transfer“. Postupimská konference nevyplodila nic, co by se dalo označit jako mezinárodní smlouva (jako například Mnichovská) s patřičně závaznými mezistátními důsledky. Ta by musela být parlamenty zemí účastníků smlouvy ratifikována a zveřejněna v publikacích pro to určených, například ve sbírkách zákonů. Československý stát zahájil vyhánění bez jakéhokoli souhlasu spojenců hned 9. 5. 1945. Na poslední vzájemné pracovní schůzce, 22. 2. 1945, doporučil Churchill Benešovi, obdobně jako předtím Nichols, Eden a vláda USA, aby ČSR nerozhodla o transferu německého obyvatelstva bez souhlasu velmocí, tedy aby ČSR nejdříve získala souhlas Velké Británie, USA a SSSR, než začne transfer realizovat. Což, přeloženo do běžné, nediplomatické řeči, se rovnalo zákazu. Nicméně Molotov 21. 3. 1945 Benešovi za přítomnosti Zorina znovu ústně potvrzuje Stalinův souhlas s vyhnáním, což se pak projevilo přijímáním Němců českých zemí do sovětské okupační zóny. Podobnému do své zóny se Američané bránili a ubránili do stanovení Spojenecké kontrolní rady o podmínkách transferu koncem listopadu 1945.

„Pokud nebyla prokázána kolaborace, či členství v NSDAP, či Hitlerjugend nebo ve Wehrmachtu a Gestapu, tak byli necháni na pokoji. Mohli zůstat.“ Jasná nepravda. Teoreticky mohli zůstat jen ti, kteří prokázali účast v odboji proti okupantům a obdrželi legitimace protifašistického bojovníka. Ty se československé úřady ale zdráhaly vydávat, takže mnoho, kteří měli na ni nárok, ji neobdrželo. Nicméně bylo takto uznáno 146 632 osob, z nichž okolo 23 tisíc v ČSR zůstalo, ostatní byly donuceny se vystěhovat.

„Existovala smíšená manželství, kde si lidé mohli dokonce vybrat, zda zůstanou v Československu, nebo půjdou do Německa.“ Nepravda, protože žádosti o zpětné přiznání občanství, což bylo podmínkou setrvání v ČSR, bylo možné podat jen v určených lhůtách pro každou kombinaci smíšech manželství jinak. V roce 1945-46 tak směly žádat jen německé manželky Čechů, v roce 1947, v posledních měsících vyhánění dostali tuto možnost němečtí manželé českých manželek, což se prakticky nedalo stihnout, a teprve od roku 1949, kdy už bylo v ČSR jen nepatrné množství původního německého obyvatelstva, si mohli žádat ostatní.


www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Tomas-Krystlik-Lziva-tvrzeni-je-nutno-uvadet-na-pravou-miru-491340

214 komentářů:

 1. Jak Krystlik lze:
  Krystlikova verze: “„Tři vlády prozkoumaly tuto otázku ze všech hledisek a uznávají, že se má do Německa uskutečnit transfer německého obyvatelstva nebo jeho složek, které zůstávají v Polsku, Československu a Maďarsku.”

  Anglicka verze Original: The Three Governments, having considered the question in all its aspects, recognize that the transfer to Germany of German populations, or elements thereof, remaining in Poland, Czechoslovakia and Hungary, WILL HAVE TO BE UNDERTAKEN”.

  Cesky preklad: Tři vlády, po zvážení otázky ve všech jejích aspektech, uznávají, že převod německých populací nebo jeho částí do Německa, které zůstaly v Polsku, Československu a Maďarsku, bude muset být proveden.

  Krystlikovi jeste nedoslo Potsdamska konference byla smlouva trech mocnosti (SSSR, USA, GB) jak spolecne vladnout Nemecku. Proto tam ustanovily “Kontrolni okupacni Organ” ktery vykonaval vsechny funkce a narizeni svych vlad. Odsun Nemcu nebylo rozhodnuti Potsdamske Konference, ale pouze vykonani rozhodnuti ktere 3 mocnosti udelali behem Valky!
  I- Září 1942:.. Britská vláda informuje československou exilovou vladu ze nemá v zásadě namitky deportace sudetských Němcu.
  II- Kveten.12.1943: Roosevelt Informuje Beneše o jeho souhlasu smlouvy na plánované vyhoštění
  Sudetskych Němcu.
  III- Cerven.06.1943: Sovětský velvyslanec informuje československou exilovou vládu
  a vyjadřuje svůj souhlas k deportaci Němců .
  IV-15. 12. 1944:.. Premiér Churchill schvaluje v Britske sněmovně expanzi Polska ,celkové vystehování Němců z území vychodni Evropy
  V.1945: Němci z Siebenbürgen (Transylvánie), Maďarska a Jugoslávie jsou deportováni do Sovětského svazu.
  VI.Únor / Duben 1945: Hromadná deportace Němců do Sovětského svazu z okupovaných území
  Rudé armády.
  VII-22.7.1945: Na zádost třech velmocí Prazská vláda dorucuje plány na
  .. „řádné odstranění "Němců a Maďarů z Československa.
  VIII -5.10.19,15: Marshal Zukov ostanovi zacatek procesu vyhnani Nemcu z
  Polska, Československa a Maďarska do sovětské zóny.

  Zdroj: Selection and supplementation of the data
  -compiled in the Statistical Office of the Federal Republic of GERMANY has been made by
  the Federal Ministry for Expellees.
  Pokud se Vam to nelibi tak napiste Nemcum na Federalni Ministerstvo pro Vyhnance,!

  OdpovědětVymazat
 2. nalejme si cisteho vina do cise
  WILL 'HAVE' TO BE UNDERTAKEN”. - v LEGALNICH dokumentech v anglictine by muselo byt napsano 'MUST BE UNDERTAKEN' !!! aby se to opravdu MUSELO !!! ie legalne provest, ....will HAVE TO je mirna forma, ktera ovsem kategoricky NEPRIKAZUJE na rozdil od 'MUST BE UN...'

  kapisto Pisto ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musite si uvedomit, ze ten pitomec co to opajcoval ze Statistical Office v Nemecku tu anglictinu neovlada tak aby rozumel nekterym vyrazum.

   Vymazat
 3. v bezne hovorove anglictine je v podstate minimalni rozdil mezi 'have to' a 'must', jakkoli v legalnich dokumentech je tento rozdil significant !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chapejte, ze je mnoho Cechu s prumernou znalosti anglictiny kteri neznaji nebo nerozumi nekterym anglickym vyrazum.

   Vymazat
  2. cesi nemaji znalost anglictiny az na par vyjimek (lide zijici v zahranici) veskerou zadnou - poslouchat dnesniho bakalarskeho absolvenata z 'pomocne skoly vysoke' jak zvatla 'anglicky' to je opravdu utrpeni

   Vymazat
 4. We call "must" and "must not" words of obligation. "Must" is the only word that imposes a legal obligation on your readers to tell them something is mandatory. Also, "must not" are the only words you can use to say something is prohibited.

  OdpovědětVymazat
 5. To tak dopada, kdyz kotlinkarsky piculin... neznajici poradne anglicky, dela neinformovane zavery, JAK TYPICKY CESKE :(.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K dobremu ovladani anglictiny nestaci pouze kurs anglictiny pro zacatecniky nebo i pro pokrocile, zrovna tak jako cizinec nikdy nebude rozumet cestine jako ji zna ten koho to je matersky jazyk.

   Vymazat
 6. Krysaricka filcko z 5:33 - 5:44 - to, co popisujes, se tyka dvojice MUST a SHALL, zatímco WILL HAVE TO znamená budoucí čas. Takze spravny preklad je BUDE MUSET BÝT PROVEDEN. To opravdu neznamena, ze se neco MA udelat, jak se snazi sugerovat Krystlik.
  Lze Rambousek a lze Krystlik, kazdy podle toho, komu fandi. A ty zalez do cikanskych picichlupu.

  OdpovědětVymazat
 7. "Have to" and must are both used to express obligation. There is a slight difference between the way they are used. "Have to" shows us that the obligation comes from somebody else.
  https://learnenglish.britishcouncil.org/en/quick-grammar/modals-1

  ....................../´¯/)
  ....................,/¯../
  .................../..../
  ............./´¯/'...'/´¯¯`•¸
  ........../'/.../..../......./¨¯\
  ........('(...´...´.... ¯~/'...')
  .........\.................'...../
  ..........''...\.......... _.•´
  ............\..............(
  ..............\.............\...!!!!!!!!!!!!!!!!!"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. @ 8:09 - leda tak velka pi*a - soudruh kotlinkar/vlastencik vi VELKE HOVCO - nikdy NE v zavislosti na LEGALNI OBLIGACI - tedy v legalnich dokumentech - a nehul to 'wacko tabaco' stale ty nas localni kokocine...
   pi*ulin si plete pravidla pro vseobecnou gramatiku s pravidly v Leganim Dokumenu :)))))))) - uz to dokazuje, ze VI 'BIG HOV*O"

   Vymazat
  2. Pi*ulin z 8:09 se opet ztrapnil a dale si se*e do gati - takove dojemne nase - kotlinkarske...

   Vymazat
 8. Pro naseho nevzdelaneho pi*ulina - vlastencika :))))

  Legal English refers to the type of English as used in legal writing. It has been referred to as a "sublanguage",[1] as legal English differs from ordinary language in vocabulary, morphology, syntax, and semantics, as well as other linguistic features.[2] A specialized use of certain terms and linguistic patterns governs the teaching of legal language. Thus, "we study legal language as a kind of second language, a specialized use of vocabulary, phrases, and syntax that helps us to communicate more easily with each other".[3]

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neokecavej to, krysaricka filcko z cigosske nemyte pici, WILL HAVE TO je proste BUDE MUSET, i kdyby ses premistil do chlupu na riti.

   Vymazat
  2. @14:05 = NAVRAT IDIOTA

   Vymazat
  3. Hlupacek z 14:05 nam zde opet predvadi
   jak je hloupy.

   Vymazat
  4. Anonymni blbecku z 14:05 on je velky rozdil mezi tim kdyz reknu ze SES BLBEJ a mezi tim kdyz reknu ty MUSIS BEJT BLBEJ. Nauc se nejdrive tu anglictinu nez tu zacnes kavakat ty svoje tycky ceske picoviny.

   Vymazat
  5. Krysaricka tasemnice, tvuj hostitel asi dneska nasaval a vozral pri tom i tebe, co to znamena "kavakat ty svoje tycky"?

   Vymazat
  6. @23:14 - nas lokalni oslik opet HYKA

   Vymazat
 9. Ad 0:58:

  Výsledkem postupimské konference nebyl žádná smlouva! Že gb-vláda nemá v principu námitky proti odsunu (1942) pouze znamená, předběžný souhlas s tím, že se ČSR zbaví největších d-zločinců, ne veškerého d-obyvatelstva. To tehdy (1942) ani Beneš nežádal.

  To, co Roosevelt řekl a projednal s Benešem, víme pouze od Beneše z jeho pamětí a vyprávění I. Herbenovi, protože záznamy ze setkání se v USA ztratily a Beneš s ním jednal mezi čtyřma očima. Souhlas SSSR s transferem byl vždy ústní, v Postupimi jen uznal, že odsun má být z H proveden, z CS a PL dokončen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevim kde ten pitomec zije, ale je nad slunce jasne, ze o Postupimske konferenci nema vubec prehled a anglictinu ovlada jako nekdo kdo prosel kursem anglictiny pro zcatecniky.

   1. Postupimska konference byla pouze konferenci a zadnou vymahatelnou smlouvou. (Neco podobneho jako Rezoluce OSN o Izraelske okupaci cizich uzemi)

   2. To o cemm se tri velmoci (Truman, Attlee, Stalin) dohodli bylo vetsinou pohlaseni (declaration) az na par vyjimek tykajicich se usporadani okupacnich zon v Evrope.

   The negotiators at Potsdam were well-aware of the situation, and even though the British and Americans feared that a mass exodus of Germans into the western occupation zones would destabilize them, they took no action other than to declare that “any transfers that take place should be effected in an orderly and humane manner” and to request that the Poles, Czechoslovaks and Hungarians temporarily suspend additional deportations.

   3. To co se povazuje za "Postupimskou Deklaraci" je uvedeno zde a tykala se pouze Japonska.

   the United States, Great Britain, and China released the “Potsdam Declaration,” which threatened Japan with “prompt and utter destruction” if it did not immediately surrender (the Soviet Union did not sign the declaration because it had yet to declare war on Japan).

   Takze, vsechny ty kecy ceskejch vlastenciku a blbecku (coz podle me je jedno a totez) jsou pouze hospodske kecy vedene po pulnoci v 0:58.

   Vymazat
  2. Krysařík "Kapišto" bude učit Oxfordské profesory Anglickou gramatiku. No to je Borec!!!

   Vymazat
  3. Krysaricka trollovice z 0:05 zde opet ukazuje, ze kdyz se rozdavala vtipna kase, tak ona se tou dobou ladovala z latriny.

   Vymazat
  4. koment hlupaka oslika Hy'ka'ka : Krysařík "Kapišto" bude učit Oxfordské profesory Anglickou gramatiku. No to je Borec!!!

   ty nas maly oslicku Hlupacku - zde se jedna o legalni anglictinu - tj o terminologii pouzivanou v anglictine Pravniky (ano vy osle - Pravniky) pri formulaci legalnich dokumentu psanych anglicky, kde se vyraz "MUST" nemuze NIKDY zamenovat za "WILL HAVE TO" ci "SHALL" atd, neb MUST znamena legalni obligaci na rozdil od shall ci will have to -nas vlastencik- hykaci oslik samozrejme nikdy nevidel smlouvu ci kontrakt napsany v anglictine...

   cekame na tve dalsi HYKANI osliku hlupacku

   Vymazat
  5. @ 4:14Krysaricka trollovice z 0:05 zde opet ukazuje, ze kdyz se rozdavala vtipna kase, tak ona se tou dobou ladovala z latriny.


   NAS Oslik opet HY'KA' :)

   Vymazat
  6. Krysaricka tasemnice, to ses tak uplne vypatlana, ze ani neumis napsat carku nad pismenem? Co to ma byt za patvary: Hy'ka'ka, HY'KA', ro je nejaka tasemnicka cestina?

   Vymazat
  7. @0:05
   Človece, Vy jste nějaký Český Jelito. Co tady plácáte za nesmysly . Dohoda zcela jasně řiká že přesun Němců se bude muset uskutecnit. Byla to role kontrolní rady, která tuto úlohu de facto provedla . To je důvod, proč požádali jednotlivé státy o počet a metodu.
   Je zcela jasné, že to bylo legální, jinak by to neudělali a vystehovalce nepřijali do okupační zóny, tak jako Francouzi kteří se omluvili s tim že nic nepodepsali a žrádlo pro ně nemaji.

   Vymazat
  8. Vy jste, ale pi*us - proc asi nebyla provedena celkova vymena napriklad Madaru... na Sk, kteri jsou v te dohode jasne TAKE uvedeni.
   Mimo jine v CSR slo o dva 'odsuny' - o tzv divoky / nekontrolovany a pote tzv rizeny. V obou pripadech slo hlavne o rabovani spojene s vrazdami a etnickou cistku, ktera tehdejsi CSR ekonomicky znacne oslabila.

   Vymazat
  9. Krysaricka tasemnice, to ses tak uplne vypatlana, ze ani neumis napsat carku nad pismenem? Co to ma byt za patvary: Hy'ka'ka, HY'KA', ro je nejaka tasemnicka cestina?

   ano nas OSLIK opet hyka a hyka ano nas oslik hy'kaka (hy'ka a pritom kaka) jak jinak je to lokalni OSLIK

   Vymazat
  10. 7:53 - tato forma krysaricke demence je nelecitelna.

   Vymazat
  11. 12:07 - Lokalni Oslik opet KAKA'...

   Vymazat
  12. @ 7:09
   To cesky jelito budete nejspis vy kdyz nerozumite co to je ta Postupimska konference. Vam zrejme ta anglictina dela stale potize, ponevadz kdyz si date do vyhledavace heslo "Potsdam" tak vas to odkaze na Konferenci a zadnou dohodu.
   Ta "DOHODA" se tykala Japonska vy imbecile a ne vyhnani Nemcu.
   A uz mi dejte pokoj, s blbcema neminim ztracet cas.

   PS. Abyste me zval ceskym jelitem tak bych v prvni rade musel byt Cech a to v zadnem pripade nejsem.

   Vymazat
  13. 15:58 - to je jasne, ze nejsi Cech, ty jsi krysaricka skrkavka a doma jses v kazde prdeli. Dej si Eidam aus Potsdam a vrat se zpatky do nejake te rite.

   Vymazat
  14. 13:06 Krysarik Pepek Vyskoc se misto HOP naucil KAKA a ma stale nutkani nas na to upozornovat. Schvalne, kolikrat to to hovado jeste zkusi?

   Vymazat
  15. Jdi uz do predele ty cesky debile.

   Vymazat
  16. Tam nemuzu, je totiz plna mlaskajicich krysariku, ti by me mezi sebe nevzali.

   Vymazat
  17. Prdel plna krysariku
   serazenych v jednom siku
   zpusobi trvalou ujmu -
   proud dusevniho prujmu.

   Vymazat
  18. @ 20:28 - Nas lokalni Oslik opet potratil myslenku (prdel, prujem, ujem), jak procitene a chytre...
   ta zvlastni skola se opravdu nezapre, velmi dobre, nas vlastenciku- jonaku :))))

   Vymazat
  19. Nas lokalni basnik -Oslik opet haze sve bobky:

   'Prdel plna krysariku
   serazenych v jednom siku
   zpusobi trvalou ujmu -
   proud dusevniho prujmu.'

   BRAVO, BRAVO NAS IMBECILO OSLIKU

   Vymazat
  20. Zly Oslik a imbeciluv pokus o humor"

   "3:06 Krysarik Pepek Vyskoc se misto HOP naucil KAKA a ma stale nutkani nas na to upozornovat. Schvalne, kolikrat to to hovado jeste zkusi?"


   Mam te rad Osliku, vykakej jeste neco at se opet pobavime...:)))

   Vymazat
  21. Krysaricky cizopasniku, co je to UJEM?

   Vymazat
  22. @8:05 - Oslik - vlastencik opet hazi sve bobky...

   Vymazat
 10. Krysaricke tasemnice
  strkaj hlavu do stolice
  zkoumaj pri tom dopodrobna
  jaka je struktura hovna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. staci se podivat do tve prazdne lebene, kanalniku z 23:25

   Vymazat
 11. Postupimska konference je “DOHODA” o tom jak nalozit s povalecnym Nemeckem, o usporadani Evropy s ucasti Francie a Ciny. Jelikoz Roosewelt byl v dobe Potsdamske conference jiz davno po smrti, Truman jen pokracoval v tom na cem se ”Benes – FDR dohodli”, Zaznamy pochopitelne existuji, jinak by Truman nic nevedel a NEW York Times by nic nepublikovali ze ano?
  Jak jste dedukoval že se ČSR zbaví největších D-zločinců, ne veškerého D-obyvatelstva jen na zaklade vety “ GB-vláda nemá v principu námitky proti odsunu” ??? To je opravdu zahada!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty trumpeto, kde jsi cetl, ze "Konference" je dohoda?

   Jako kazdy jazyk, tak i anglictina ma sve nuance a proto je velky rozdil pro cizence jakz takz ovladajici anglictinu rozpoznat rozdil mezi "Have to" and "Will have to".

   Srovnej ceske: "Budes se muset tu anglictinu naucit poradne" a "Musis se naucit tu anglictinu poradne". Tento rozdil nepozna cizinec jako tomu bude rozumet rodily cech.

   Vymazat
  2. Ty trumpeto, proto to napsal ve dvojitych uvozovkach!
   Cesky jsi zapomel a Anglicky se nenaucil, ale budes davat lekce Anglicanum v gramatice!

   Vymazat
 12. Němci trestají České dráhy. Vagóny pro linku do Berlína jsou zpožděné a poruchové. !!!

  To neni nic noveho, o ceske nekvalitni praci a zpozdeni dodavek je to vseobecne znamo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uz se leta z noveho letiste v Berline?

   Vymazat
  2. Zase to typické, mile české: "Však oni také a víc!"

   Vymazat
  3. To je jediny mozny zpusob reakce na krysaricke zobecnovani, parazite.

   Vymazat
  4. 10:54 - Oslik vlastencik nam zde opet kaka...

   Vymazat
  5. A jak sis jiste vsiml, krysaricky kriple, ja nikde nepisu, ze by berlinsky pruser mel byt "typicky (mile) nemeckym". A daly by se najit spousty - co takhle Elbphilharmonie - ale tam uz se aspon fidla, i kdyz o pet let pozdeji a asi o 600 milionu Euro draz.

   Vymazat
  6. 11:01 - Krysarik UJEM ukazuje bilakovskou stranku nezdareneho Micurinova experimentu. Ted jeste tu jakesovskou, honem, honem.

   Vymazat
  7. @11:06 - Oslik vlastencik zde opet vypousti BOBKY.

   Vymazat
 13. Pro me, treba se vsichni navzajem sezerte,
  ovsem povazuji za prinosne, ze v Postupimi jednal za USA Harry Truman, ktery pozdeji napsal, ze Stalin zadal o vetsi kus Evropy,takze se muselo zachranovat co se dalo a pristoupit na pozadavky Stalina (i poskoka Benese) ohledne vyklizeni Sudet.
  Americane sledovali, ze v CSR uz probiha krvavy odsun ceskych Nemcu, hned od 10. kvetna 1945. Vrazdeni nemeckych civilistu uz probihalo 2 mesice, nez se Postupimska dohoda-konference formalne vyjadrila a to 17.cervence 1945. Bylo to usneseni a tolerovani uz probihajici skutecnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajimave pojednani o Potsdamske konferenci a jeji nasledky.

   http://www.thedailybeast.com/how-potsdam-gave-birth-to-the-cold-war

   Vymazat
 14. Nejvetsim dementem zde je Krysarik-UJEM vulgo OSLIK KAKA. Jedna se o vysledek nezdareneho Micurinova pokusu zkrizit Vasila Bilaka a s Milousem Jakesem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. @ 9:22 - Tak pravil Oslik Vlastencik - KAKA...:)))

   Vymazat
  2. Je zrejme, ze nas lokalni Oslik Vlastencik je vysledkem pokusu krizeni mezi kozou a oslem.

   Vymazat
  3. Ano, ano, tak jeste jednou, at je jasne, ze ses to opravdu naucil. To uz umis celkem dve veci: MEE a KAKA. Vyborne, Pepku.

   Vymazat
  4. @11:07 Je zrejme, ze nas lokalni Oslik Vlastencik je nepodarenym vysledkem pokusu krizeni mezi kozou a oslem.

   Vymazat
  5. 11:06 - vymysli neco lepsiho, opicko. Vem si priklad z krizence Pepka Krysarika UJEM, ten umi sice jen dve veci, ale zato je original.

   Vymazat
  6. @11:11 navrat lokalniho idiota - Oslika vlastencika :)))

   NB a opet nam zde kaka

   Vymazat
 15. Veru genialni 'kaka' naseho Oslika vlastencika:

  'Krysaricke tasemnice
  strkaj hlavu do stolice
  zkoumaj pri tom dopodrobna
  jaka je struktura hovna'

  Bra'vo, bra'vo mistre Osliku Vlastenciku - tleskaji chovanci ustavu pro choromyslne...

  OdpovědětVymazat
 16. Krysarik Pepek Vyskoc UJEM se snazi stat stachanovcem. Nu coz, doprejme mu to. Tak, Pepku, honem sem s Osliky, Vlastenciky a nevahej to opeprit KAKA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. @1:53 Bra'vo, bra'vo mistre Osliku Vlastenciku more kaka - tleskaji chovanci ustavu pro choromyslne...

   Vymazat
  2. Kterej vul pousti toho pitomce v 1:53 v noci k pocitaci?

   Vymazat
  3. Asi osetrujici lekar, pacienta to uklidni.

   Vymazat
  4. 4:52 a 5:27 - vyzva byla urcena Pepku Vyskocovi, a ten spravne reagoval ve 2:14. Ale pokud se chteji pridat i dalsi krysarici, nemam nic proti tomu.

   Vymazat
  5. Vsak tys tez krysarik kdyz ses tak pravidelne na Krystlikovem blogu.

   Vymazat
  6. Je to Krysarik -lokalni Oslik -Vlastencik - a bez K blogu by jiste ten 'nas' Oslik i zdechnul.

   Vymazat
  7. Krysariku Osliku Vlastenciku, cekame od tebe na 'KAKI', vzdyt ty jinak ani neumis vid ty kluku usata....

   Vymazat
  8. Pridej, Pepku.

   Vymazat
  9. @11:53 ale bez nekam... ty 'sisko' ....:)))

   Vymazat
  10. To je malo, Pepku, mas na vic

   Vymazat
  11. @19:17 a ty zase na vic nemas, lokalni Krysariku - Osliku - Vlastenciku...::)))

   Vymazat
  12. Osliku - vlastenciku. kde se nam toulas, cekame na TVE Intelektualni BOBKY...:)))

   Vymazat
  13. Pridej, Pepku. Chybi KAKA

   Vymazat
  14. 13:13 = navrat lokalniho idiota :)

   Vymazat
  15. Nazorny priklad jak se diskutuje na ceskych webech.
   A pak at mi nekdo tvrdi, ze Cesi jsou ineligentni narod.

   Vymazat
  16. Co je to INELIGENTNI, krysariku Zdare? To je neco jako UJEM?

   Vymazat
  17. @ 4:40

   Inteligent si snadno domysli ze ve slove inetigent chybi "t"coz se stava pri rychlem psani na Iphone.
   Naopak blbec jako ty se pta co to znamena ineligent.

   Vymazat
  18. Doufam, ze se zas nebudes ptat jako blbec co znamena inetigent.

   Vymazat
  19. On za to oslik - vlastencik nemuze...

   Vymazat
  20. Pepku, zase ti chybi KAKA, zavorky a vykricniky.

   Vymazat
  21. 22:23 - ty mas iphone, krysariku? No, tak to jsi jeste vetsi blbec, nez jsem si myslel. Trikrat predrazena sracka, co te spehuje na kazdym kroku. Ts, ts.

   Vymazat
  22. Kaka zde nechybi, pokud nam zde soudruh Oslik - vlastencik hazi sve bobky.

   Vymazat
  23. Pepku, kaka mas malymi pismeny. Oprav to.

   Vymazat
  24. Opet bobek od lokalniho Oslika. :)

   Vymazat
  25. Chybi KAKA, zavorky a vykricniky. To jsi tak blbej, nebo jsem te to odnaucil?

   Vymazat
  26. Opet bobek, blahopreji Osliku ....

   Vymazat
  27. Odnaucil. Muj profesor vzdycky rikal: Kdyz chces debila neco naucit, vyzaduj po nem pravy opak. A jak je videt, funguje to i v pripade debila Pepka. Po KAKA ani pamatky.

   Vymazat
  28. Tvuj 'profesor' ze Zvlastni skoly , he he he :)))))) a kakaj Osliku

   Vymazat
  29. Vic Osliku, Pepku, a vic zavorek

   Vymazat
  30. Eeee haaa , eee haaa ,

   NB seno ti uz donesli ?

   Vymazat
 17. Pozdrav Krysarikum:

  ....................../´¯/)
  ....................,/¯../
  .................../..../
  ............./´¯/'...'/´¯¯`•¸
  ........../'/.../..../......./¨¯\
  ........('(...´...´.... ¯~/'...')
  .........\.................'...../
  ..........''...\.......... _.•´
  ............\..............(
  ..............\.............\...!!!!!!!!!!!!!!!!!"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napodobne Osliku :)....!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  2. Pridej, Pepku. Vic vykricniku, vic zavorek. A chybi KAKA

   Vymazat
  3. Kakani je zde na tobe Osliku :)))))) !!!!!!! :))))))))

   Vymazat
  4. Vic zavorek, vic vykricniku, Pepku. A za KAKA se nestyd.

   Vymazat
  5. @4:57 - Lokalni Pepek 'Kaka' Oslik opet v akci. A zvovu KAKAAAA...!!! :))))

   Vymazat
  6. Malo vykricniku, malo zavorek, ale KAKA bylo. Ujde to, Pepku.

   Vymazat
  7. @9:30 - Lokalni Pepek 'Kaka' Oslik - vlastencik opet v akci. A znovu nam zde KAKAAAA...!!! :))))

   Vymazat
  8. Tak uz ses to skoro naucil, Pepku.

   Vymazat
  9. Ale jdi nekam ty stara kecko.

   Vymazat
 18. „Nastal čas začít připravovat odchod naší země z Evropské unie,“ reagoval Klaus na snahu Evropské komise trestat Česko kvůli neochotě přijímat migranty.
  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/kvoty-migranti-eu-odchod-czexit-vaclav-klaus-fng-/domaci.aspx?c=A170613_180219_domaci_kop

  Nejsou ti Cesi saskove?

  Kdyz jim zapadni mocnosti povolily vystehovat 3 miliony Nemcu tak to bylo v poradku (dokonce byl za to zapad chvalen) a dnes kdyz maji prijmout par tisic migrantu tak kvuli tomu chteji vystoupit z EU.

  Takhle muze jednat pouze Svejkistan, ale ne civilizovana zeme. Ackoliv Cesi mezi ty civilizovane zeme nikdy nepatrili, takze at klidne jdou do prdele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reagoval Klaus, ergo Cesi jsou saskove. Typicky pristup krysarickeho hovnivala. No, Cesi nepujdou do prdele, ale naopak, od prdele pryc. V prdeli je Zapad, dejiste islamskych olympijskych disciplin. Motobowling s lidskymi kuzelkami a la Berlin, serm nozem a sekerou a la Wurzburg, vybuch na cil a la Ansbach, strelba na pohyblive lidske terce a la Mnichov. Pokracovani v nejakem nemeckem meste zanedlouho.

   Vymazat
  2. To nechce KLID ale

   ╔════╗──────────────╔╗╔╗╔╗
   ╚═╗╔═╝──────────────║║║║║║
   ──║║╔══╦╗╔╦════╦══╗─║║║║║║
   ──║║║╔═╣║║║╔╗╔╗║╔╗║─╚╝╚╝╚╝
   ──║║║║─║╚╝║║║║║║╚╝║─╔╗╔╗╔╗
   ──╚╝╚╝─╚══╩╝╚╝╚╣╔═╝─╚╝╚╝╚╝
   ───────────────║║
   ───────────────╚╝

   Vymazat
  3. Re. V prdeli je zapad??

   Proto musi Cesi s takovejma blbcema jako ty se primknout k tomu dibisku na vychode.
   Ano, Cesi nepatri na zapad k vyspelym statum nybrz na vychod k tem Rusakum kterym preci slibovali vernost a oddanost na vecne casy.

   Vymazat
  4. Krysaricky chrobaku, kde si prisel na to, ze mam zajem se primknoput k Rusakum. Probud se, hovado, neni rok 1980 a svet neni bipolarni. Misto Ceska je v EU, ale ne v EU, kterou vede Juncker, Mogherini a dalsi kryptokomousi, kteri zamorili soucasnou Evropu multikulturnim socialismem. S takovymi bude Zapad opravdu brzy v prdeli. To, ze si sem nechceme vozit nekompatibilni islamsky "uprchliky", tak za to byste nam meli byt vdecni, aspon budete mit kam zdrhat, az vam tam Mustafove nastoli pravo saria.
   Sounalezitost s Evroppou neznamena, ze musime zkousnout kazdou kravinu, ktera se v Bruselu vymysli. Takze ty, kretene, si bud kup modlitebni koberecek a nauc se mrskat ksichtem petkrat o zem smerem k Mekce, anebo bud rad, ze je v Evrope aspon par statu, kde se jakz takz uchoval v teto otazce zdravy rozum.

   Vymazat
  5. Soudruhu Osliku - vlastenciku, opet zde hazis sve zatuchle bobky.

   Vymazat
  6. Oslik - hykalek - vlastencik upousti zle duchy pod perinou ukradenou jeho dedkem - harabalkem a v dome ukradenem sudetakum pri odsunu.

   Vymazat
  7. Chybi KAKA, zavorky a vykricniky, Pepku. Hykalkem to nedohonis.

   Vymazat
  8. Pepku, muj dedek sudetakum dum neukradl, on ho uloupil.
   Majitele Helmuta umlatil lopatou, zenu Gertrudu podrizl a tri deti nahazel do septiku. Chtel tam hodit i to ctvrte, to bylo jeste nemluvne, ale kdyz se na nej podival, tak si odplivl se slovy: "Z toho jednou vyroste Pepek".

   Vymazat
  9. Dekujeme za kaki, ty to jinak ani neumis vid Osliku.

   Vubec se nedivim tvuj dedek byl rudy gardista a sadista, jiste se mu v tom dome pote pekne zilo.
   V te ctvrti byli zili i slusni lide a ti rikali z toho nejmladsiho osla z te hajzlovske rodiny nic dobreho nevyroste, dedek blbec, tata blbec a mlady osel blbec take. :)


   Vymazat
  10. Jsi na omylu, Pepku, je to samota, jakapak cvtrt. To, co jsi slysel, rikali o tve odsunute rodine slusni Nemci, co tu smeli zustat.

   Vymazat
  11. Zadny omyl ty osle, vsechny N vase rodina okradla, ci povrazdila. Nekolik jste jich umlatili ve sklepe klacky. Tvuj dedek za okupace praskal Gestapu a po 48 mem Stb, to mate v rodine to praskani.
   Takze NELZI, TY VRAHOUNE.

   Vymazat
  12. Chybi KAKA, Pepku. I vykricnky a zavorky. Jo, a nemeckym brouckum jsme utrhali krovky a zabickam nozicky.
   A to vrazdeni si deda natacel na film. Vzdycky si ho vecer pustim a rikam si, skoda, ze jsem u toho nebyl. Jak ten Helmut u toho chropti, pul hodiny sebou cukal, nez konecne natahl brka. A taky tebe mam natoceneho, Pepku. No, uz v postylce si byl na pobliti. Zlepsilo se to?

   Vymazat
  13. Pokus o nejapny humor Osliku, no opet chabe... asi to dedicne zatizeni vid... :)))

   Vymazat
  14. Vic zavorek, vic Osliku, Pepku.

   Vymazat
  15. Lokalni Oslik hyka a hyka....

   Vymazat
 19. http://praha.idnes.cz/lidice-jaroslava-sklenickova-rozhovor-prezivsi-fus-/praha-zpravy.aspx?c=A170611_171920_praha-zpravy_pas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé je sdělení, že české komunistky pomáhaly v koncentráku pouze členkám KSČ.

   Vymazat
  2. @8:13 Na tom nic zajimaveho neni, to bylo zamozrejme. Zapotocky vrazdil vezne z Holandska, byl tam Kapo!

   Vymazat
 20. Podivejte se cechackove jakyho blbce jste si zvolili presidentem.

  PRAHA Klub českého pohraničí nedávno poctěný vyjádřením vděčnosti prezidenta Miloše Zemanem na sebe opět upoutal pozornost. Zatímco před pár dny Zeman oznámil, že bývalým pohraničníkům zaslal pozdravný dopis, nyní klub vytáhl proti ministru kultury Danielu Hermanovi. Vadí mu například ministrova ostrá slova na adresu KSČM a žádají jeho rezignaci. Herman přitom patří mezi prezidentovy nejméně oblíbené ministry. Klub také tvrdí, že komunistický režim byl humánnější a svobodnější než ten současný.
  Zdroj: http://www.lidovky.cz/pohranicnici-kritizuji-hermana-dnf-/zpravy-domov.aspx?c=A170614_111650_ln_domov_jho

  Je snad v Evrope blbejsi narod nez jsou cechove?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pepku, vzdej to.

   Vymazat
  2. Tuuuhle Osliku :))))

   Vymazat
 21. Kam se podeli ostatni krysarici? To v tom nechate Pepka samotneho? Co je tohle za Kameradschaft?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opet zde kakas Osliku?

   Vymazat
  2. Vic Osliku, vic zavorek, Pepku.

   Vymazat
  3. Oslik hyka a hyka...

   Vymazat
  4. Oslik - vlastencik ceka na seno...

   Vymazat
 22. Zajimave je, ze na co kotlinkari - vlastencici sahnou, to bud rozkradou a nebo zpackaji. Takovi klasicti neumetelove.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to je taky videt i na tech primitivnich prispevcich. Takhle debilne by nepsalo ani mongoloidni dite z pomocne skoly.
   A to ten blb chce neco psat o tom kdo je kreten. Ha, ha, ha.

   Vymazat
  2. 15:47 - a neco k veci, primitive?

   Vymazat
 23. Naopak zcela vsedni je to, ze co krysarik, to kreten.

  OdpovědětVymazat
 24. Pepku, vic zavorek, vic Osliku, vic vykricniku.

  OdpovědětVymazat
 25. Pepku, vic bobku, vic vlastenciku

  OdpovědětVymazat
 26. Kde se flákáš, Pepku

  OdpovědětVymazat
 27. Pepi, wo bist du? HOP, HOP.

  OdpovědětVymazat
 28. Lokalni Oslik hyka a hyka, mas za 1 osliku.

  OdpovědětVymazat
 29. Vic Osliku. A vlastencik chybi uplne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. eeeehaaa eee haa...

   Vymazat
  2. brzy ti prinesou seno Osliku, to zase bude prezvykovani

   Vymazat
  3. A bude vlastencicke?

   Vymazat
  4. eehaaaaa eee haaa

   Vymazat
 30. Krysarik Oslik KAKA je nezmar. Tak se bojuje za Rattenfuhrera.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. valstencik oslik - eeeehaa eee haaa senooo , senooo

   Vymazat
 31. Vic zavorek, vic vykricniku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. @ 15:40 - prasomr*d hovori

   Vymazat
 32. Jste v Česku, mluvte česky, vzkázaly pracovnice magistrátu cizincům. Můžou i skončit.

  Zdroj: http://www.lidovky.cz/jste-v-cesku-mluvte-cesky-vzkazala-pracovnice-magistratu-cizincum-hrozi-ji-postih-gkw-/zpravy-domov.aspx?c=A170614_163140_ln_domov_rsa

  A co ty anglicky slova ktera se houfne pouzivaji v cestine, to nikomu nevadi?
  Nemel by u clanku v novinach kde se nachazi anglicky vyraz byt vysvetlivka co to slovo znamena v cestine?

  Ta Cechie je spis Svejkistan nezli normalni stat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. navice ten 'napis' je uveden s gramat chybami... asi jim s tou anglinou radil nas lokalni expert Oslik Vlastencicky

   Vymazat
  2. Chybi KAKA, Pepku. A vic zavorek a vykricniku.

   Vymazat
  3. § 16

   Jednací jazyk

   (1) V řízení se jedná a písemnosti se vyhotovují v českém jazyce. Účastníci řízení mohou jednat a písemnosti mohou být předkládány i v jazyce slovenském.

   (2) Písemnosti vyhotovené v cizím jazyce musí účastník řízení předložit v originálním znění a současně v úředně ověřeném překladu do jazyka českého, pokud správní orgán nesdělí účastníkovi řízení, že takový překlad nevyžaduje. Takové prohlášení může správní orgán učinit na své úřední desce i pro neurčitý počet řízení v budoucnu.

   Sakra, ze by ty urednice meli pravdu?

   Vymazat
  4. Umis cist vole?

   Kdo se tu zminuje o psani cesky? Clanek JASNE hovori o mluveni.

   Jste v Cesku, MLUVTE cesky, ty zdegenerovanej kapisto.

   Vymazat
 33. Cest pamatce Helmuta Kohla, velkeho (telem i dusi) Nemce a Evropana.

  OdpovědětVymazat
 34. @ 1:38 Nazdar Kapišto, ty jsi jim s tou anglinou pomáhal,že ano, no nemusiš být taková stydlivka!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To uz tady psal anonym v 1:38, ze jsi jim s tou anglictinou radil TY, takze tady nepapouskuj a snaz se prijit s necim originalnim.

   Vymazat
  2. budme tolerantni - lokalni Oslik Vlastencicky je nenapravitelny pitomec

   NB pravda boli vid Osliku :)

   Vymazat
  3. Chybi KAKA a jen jedna zavorka. Pridej, Pepku.
   BTW, ja jsem prispevek v 0:10 nenapsal. Ale ty jsi nenapravitelne nebystry, tak te za to nebudu peskovat.

   Vymazat
  4. Jak vidno Oslik Vlastencicky - individium to nejapne... je jiz dobre vycvicen :))))) he ha ha ha ha

   Vymazat
 35. To je preci jasne kazdemu ty Oslicku , ze jsi nepsal nic v 0:10, reakce byla na tvoje obvykle prihlouple 'kaki' z 21:36, tvoje moronska signature je zde kazdemu dobre znama...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uplne chybi KAKA a zavorky, Pepku. Takze jsem te to naucil. Blahopreji, dosahl jsi urovne bonobo.

   Vymazat
  2. A muj prispevek z 16:56 jsi take neopoznal.

   Vymazat
  3. Vidite, Oslik Vlastencicky sem vzdy poctive priklusa ....:)))) no a co k tomu rici: 'Well done moron'.

   Vymazat
 36. Pánové Krysaříci od 0:10 do 4:45 jděte radši spát a nebo šukejte, ale tady potvrzujete jenom svoji blbost.
  Kapišto, ty taky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nazpet do koziho (co to rikam) osliho chlivku...ty nas Osliku Vlastenciku

   Vymazat
  2. Anonyme 8:48, ty si o sobe myslis, ze potvrujes chytrost?
   Snad nejses tak blbej abys tomu sam veril.

   Vymazat
  3. 8:48 zde dostava 'vychovne lepance' a nemuze se s tim smirit.

   Vymazat
 37. 19. června 2017 8:4820. června 2017 2:43

  Jste borec, napisete blbost a BLBCI se ozvou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak proc se ozyvate?

   Vymazat
  2. Ozyva se, protoze je to moron.

   Vymazat
  3. Člověče, napsat “Krisaříci kde jste”, to by se nikdo nehlásil, ale “Blbci kde jste” hned se ozvou!

   Vymazat
  4. Proto se sam ozivas, smudlo 7:21 ?

   Vymazat
 38. Aktivni jsou uz jen dva clenove Krystapa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tri clenove - 'the associate member' Oslik Vlastencicky (aka ho*nival) je present.

   Vymazat
  2. Ovsem moje aktivita je zjistovat jestli existuje na zdejsi diskusi vetsi idiot nez ses ty.

   Vymazat
  3. @ 2:47 - To si mysli lokalni pitomec a my ho pri tom Oslika nejapneho samozrejme nechame...:) Na internetu muze byt Osel Vlastencicky 'kralem'.

   Vymazat
  4. MY ho pri tom nechame.

   MY??? Takze vas je tu vice idiotu nez ty sam?

   Vymazat
  5. @20:14 - ty jsi opravdu korunovany pitomec :))))

   Vymazat
  6. Pepek KAKA to vzal vazne a mysli si, ze je neco jako Wache am Rhein. Zdalipak za to dostava od Flanderky Krystlika sestak? Spis bude tak uplne blbej, ze to dela zadarmo.

   Vymazat
  7. Pokus 'Oslika vlastencika' o humor, ha ha ha ha ha, az se za pupek popadame....same bobky Osliku, same bobky...bez radeji za oslici (mozna i jinym oslem) at ti uvolni to tlacici mlici...

   Vymazat
  8. No vida, uz umis i ha ha ha, a v dostatecnem poctu. A jake je to s oslicemi, oslomrde?

   Vymazat
  9. No vida, uz se chytil lokalni Osel ...O tom nam muzes povykladat sam vlastenciku, popis i svuj chlivek....

   NB a neco specialne pro tebe nas Osliku - ha ha ha, kaka, kaka, kdyz te to tak moc vzrusuje....:)))))))))))

   Vymazat
  10. Jde videt se Oslika Vlastencika stale tlaci to mlici... nezer tolik sena Osle...

   Vymazat
  11. Pokud se pusti inteligent do diskuse s blbcem tak po nejake chvilce clovek tezko pozna kdo z nich je vetsi blbec.

   Vymazat
 39. Herr Krystlik, nejak Vam to nevychazi21. června 2017 7:32

  Evropa v odsunu azylantů selhává

  „Národní vypětí“ při odsunu odmítnutých žadatelů o azyl požadovala německá kancléřka Angela Merkelová už loni na podzim. Podle listu Die Welt je však jen jedním z evropských politiků, kteří podporují „největší sebeklam Evropy v uprchlické otázce“. Počet odsunutých totiž neroste. Podle Weltu mluví mnohé pro to, že začne naopak klesat.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/441338-evropa-v-odsunu-azylantu-selhava.html

  OdpovědětVymazat
 40. 7:32,
  Na rozumny komentar Ti nikdo nekomentuje, to bys musel KRYSARIKY poslat do
  ....................../´¯/)
  ....................,/¯../
  .................../..../
  ............./´¯/'...'/´¯¯`•¸
  ........../'/.../..../......./¨¯\
  ........('(...´...´.... ¯~/'...')
  .........\.................'...../
  ..........''...\.......... _.•´
  ............\..............(
  ..............\.............\

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napodobne Osliku :))))))


   ..................../´¯/)
   ....................,/¯../
   .................../..../
   ............./´¯/'...'/´¯¯`•¸
   ........../'/.../..../......./¨¯\
   ........('(...´...´.... ¯~/'...')
   .........\.................'...../
   ..........''...\.......... _.•´
   ............\..............(
   ..............\.............\

   Vymazat
  2. Na to jsi prisel sam? Jsi Frajer!

   Vymazat
  3. No Krystlikuv OSEL vzdycky zacne kyhat!

   Vymazat
  4. No Vlastencicky OSEL vzdycky zacne kyhat!

   Vymazat
 41. Oslik vlastencik je ted na pastve, musime pockat az zacne prezvykovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krysaricky oslomrd se udelal a je plny sebevedomi.

   Vymazat
  2. SMUDLA opet hovori.

   Vymazat
  3. Po zaslouzenem vyprasku si tise lize Oslik vlastencicky (aka smudla) sve zmodrale k*ule v rohu chlivku.... 'cest jeho pamatce' .. . snad se z toho "nas" lokalni Osel vylize :))))

   Vymazat